Co Oznacza Sen O Byciu Pijanym?

Co Oznacza Sen O Byciu Pijanym
Sennik: sen o pijanym – Sen o pijanym człowieku symbolizuje kłopoty związane z ludźmi z naszego otoczenia. Jeśli spotykasz we śnie pijanego natręta, być może w twoim gronie znajduje się osoba, która poświęca ci więcej uwagi, niż byś chciał, Taki sen oznacza, że ktoś ma bądź chciałby mieć nad tobą kontrolę.

Co oznacza sen być pijanym?

Jeśli śnisz, że jesteś pijany, wróży Ci to szczęśliwe dni i przyjemne godziny. Może to też oznaczać porywające szczęście, ale i niepowodzenia i kpiny z powodu działalności Twoich przeciwników. Gdy we śnie widzisz pijanego, zapowiada to, że będziesz cierpiał szkody z powodu winy obcych ludzi.

Co oznacza sen o pijanym mezu?

Według sennika mąż śniącej pojawiający się w wizji sennej jest zarówno dobrym, jak i złym omenem. Może zapowiadać miłe chwile, ale także ostrzegać przed kłopotami w małżeństwie, problemami finansowymi czy kłótniami z najbliższymi. Wszystko zależy od kontekstu, w jakim małżonek pojawia się w śnie.

 • Co ważne, czasem w senniku mąż traktowany jest jako dosłowna wróżba rychłego zamążpójścia.
 • Dla samotnych kobiet, które marzą o małżeństwie, jest to znak, że najprawdopodobniej niedługo nadejdzie idealny czas na zmianę stanu cywilnego.
 • Jak interpretuje się w senniku śmierć męża? Pojawiająca się w wizjach sennych śmierć męża ma wiele znaczeń.

Dla mężatek jest to ostrzeżenie przed pogorszeniem się relacji w małżeństwie. W skrajnych przypadkach może zakończyć się to rozwodem. Dla samotnej kobiety taki sen to znak, że na zamążpójście trzeba jeszcze poczekać, mogą pojawić się kłopoty w znalezieniu idealnego kandydata na męża.

Sen o śmierci męża dla wdowy może mieć kilka znaczeń – czasem jest to ostrzeżenie, by działać bardziej racjonalnie i móc dzięki temu uniknąć problemów, czasem stanowi to zapowiedź kolejnego małżeństwa. Niekiedy sen taki bywa uzewnętrznieniem się tęsknoty za partnerem, który już nie żyje. Dla kobiet każdego stanu cywilnego może być to także ostrzeżenie przed zawiedzeniem się na bliskiej osobie.

Sennik: zmarłego męża widzieć żywego – znaczenie snu Dla wdów sen, w którym widzą swojego zmarłego męża żywego, jest bardzo bolesny. Nie mniej tragiczne jest jego znaczenie – według sennika nieżyjący mąż, który pojawia się we śnie, jest zapowiedzią cierpienia w przyszłości.

 • Czasem bywa także sugestią, by działać bardziej ostrożnie.
 • Pozbawione rozwagi zachowanie może ściągnąć na wdowę wiele kłopotów.
 • W niektórych przypadkach sen ten traktowany jest jako zapowiedź ponownego zamążpójścia przez kobietę.
 • Co według sennika mówi sen o zdradzie męża? Zdrada męża w senniku bardzo często bywa interpretowana jako autentyczny lęk przed taką sytuacją.

Czasem tego typu obawy są bezpodstawne. Gdy jednak śniąca ma podejrzenia, że mąż może ją zdradzać, taki sen może stanowić potwierdzenie, że jej przypuszczenia są słuszne. Gdy we śnie kobieta zdradza swojego męża, mimo zachowania wierności w prawdziwym życiu, jest to oznaka, że odczuwa ona do swojego partnera obrzydzenie i niechęć, ma do niego żal o jakąś niewyjaśnioną sytuację z przeszłości.

Czasem może być to także „urzeczywistnienie” erotycznych fantazji o zdradzie. Co oznacza w senniku pijany mąż? Sen o mężu, który jest pod wpływem alkoholu, stanowi swego rodzaju ostrzeżenie, że partner wpadł w tarapaty, o których nie mówi swojej małżonce. Problemy mogą dotyczyć każdej sfery życia – zawodowej, finansowej, zdrowotnej, osobistej.

Nie sposób określić, z jak dużymi i trudnymi kłopotami boryka się partner – warto jednak zdobyć się na poważną rozmowę z nim. Jak rozumieć według sennika kłótnię z mężem? Kłótnia z mężem w senniku rozumiana jest jako odzwierciedlenie prawdziwych zmartwień i sprzeczek małżonków.

 • Może być to także uzewnętrznienie ukrywanych przed mężem zmartwień, które trapią kobietę.
 • W zależności od sytuacji życiowej, taką wizję senną można rozumieć także jako ostrzeżenie przed ukrywaniem prawdy.
 • Mimo ogromnych starań kłamstwa i oszustwa mogą zostać ujawnione, sprowadzając na śniącą kłopoty oraz szereg nieprzyjemności.

Jak interpretować według sennika rozstanie z mężem? Sennik odejście męża do innej kobiety interpretuje jako ostrzeżenie, że w towarzystwie pary znajdują się osoby, które życzą im źle i kibicują zakończeniu ich relacji. Warto zadbać o umocnienie więzi z partnerem.

 1. Sen ten może być także znakiem, że w relacji doszło do osłabienia uczuć.
 2. Sen o rozstaniu z mężem może sugerować, że warto zakończyć chaotyczny, emocjonalny okres w życiu i odczuć ulgę – taką, jaką odczuwa się po rozstaniu.
 3. Sennik: kochać się z mężem – wymowa snu Sen, w którym kobieta kocha się ze swoim mężem, bardzo często oznacza, że w ich związku zaniedbana została sfera intymna.

Mogą pojawiać się nieporozumienia na tym tle bądź dawno nie doszło do zbliżenia pomiędzy małżonkami. Seks nie powinien być tematem tabu w związku, warto porozmawiać ze sobą o istniejących problemach. Co oznacza w senniku nagi mąż? Według sennika sen o nagim, bliskim śniącej mężczyźnie odnosi się do seksualnej sfery człowieka.

Bardzo często tego typu wizje senne są związane z silną fascynacją daną osobą oraz niezaspokojonym popędem, który nierzadko wynika z różnych temperamentów partnerów. Jak interpretować zgodnie z sennikiem bicie męża? Bicie partnera we śnie jest wyrazem głęboko skrywanego do żalu i rozgoryczenia względem bliskiej osoby.

Emocje te mogą rzutować na wspólne życie pary. Warto rozwiązać wszelkie spory, by móc cieszyć się spokojnym, pełnym miłości małżeństwem. Sen, w którym mąż bije żonę, oznacza dla śniącej szereg nieprzyjemności w przyszłości, niekoniecznie muszą być one związane z samym partnerem.

Co oznacza sen o wódce?

Wódka

Gdy widzisz we śnie wódkę lub ją pijesz, szkodliwe nieumiarkowanie, szkody z własnej winy. Jeśli rozlewasz wódkę lub wylewasz ją na ziemię, ostrzeżenie przed nierozważnym krokiem. Kiedy kupujesz wódkę, problemy w domu. Jeżeli kupujesz dużo wódki, nieumiarkowanie doprowadzi do nieszczęścia. Czasem sen ten zapowiada jakieś huczne wydarzenie, które pochłonie sporo pieniędzy. Gdy sprzedajesz lub handlujesz wódką, masz złe zamiary względem innych. Kiedy upijasz się wódką do nieprzytomności, problemy, rozterki. Jeśli pijesz wódkę prosto z butelki, kłopotliwe sytuacje, pochopne decyzje, które mogą źle się skończyć. Gdy celowo zbijesz butelkę wódki, przejrzysz na oczy. Możliwe, że jakaś sytuacja wreszcie się wyjaśni lub rozwiąże. Kiedy pijesz wódkę na cmentarzu, tęsknota za kimś kto odszedł. Jeżeli przesadzisz z wódką np. źle się po niej czujesz lub wymiotujesz, niepohamowanie doprowadzi do czegoś złego lub spowoduje jakieś straty. Gdy pijesz wódkę smakową, uratuje Cię umiar w jakiejś sprawie. Kiedy pijesz wódkę z teściami lub rodzicami, kłótnie, nieporozumienia. Jeśli pijesz wódkę w gronie znajomych, przyjemne spotkanie na jawie, małe radości. Gdy pijesz lub kupujesz śliwowicę, zapowiedź udanego życia erotycznego. Kiedy pijesz cytrynówkę, rozdrażnienie i rozgoryczenie.

See also:  Co Oznacza Sen O Złapaniu Złodzieja?

: Wódka

Dlaczego sni się były mąż?

Znaczenie snu -mąż –

Widzieć męża – zagrożenia dla związku, konieczność podejmowania rozważnych i przemyślanych decyzji oraz kontrolowania własnych emocji Mąż mnie zdradza – niska samoocena, kryzys zaufania w związku, zacieśnienie więzi rodzinnych Mąż i syn – poważne i znaczące zmiany w życiu, pozytywny obrót spraw, bezpieczeństwo i odnalezienie szczęścia Mąż z kochanką, inną kobietą – poczucie bycia wzgardzonym i niezauważanym w związku, lek przed odrzuceniem Mąż odchodzi do innej, odchodzi z inną kobietą – cierpienie i ból zadawane przez partnerów, napięta atmosfera w związku, skrajne emocje lub zacieśnienie więzi Mąż, który nie żyje, nieżyjący mąż – problemy w związku, bezsilność i frustracja, utrata zaufania do kogoś bliskiego Pijany mąż – angażowanie się w pracę kosztem innych aspektów życia, zaniedbywanie relacji i własnego zdrowia Mąż ma dziecko z inną kobietą – niepewność w związku, brak zaufania i poczucia bezpieczeństwa, uciekające szanse i możliwości Mąż całuje inną kobietę – zazdrość i brak zaufania, relacje wymagające dopracowania Mąż koleżanki – problemy w związku, brak zaufania, wzajemne pretensje, frustracja, a nawet agresja, porównywanie swojego związku do relacji znajomych Maż umiera, zmarł – strach przed opuszczeniem lub realną śmiercią partnera, egoistyczna postawa w związku Mąż w szpitalu, chory mąż – poprawa relacji i koniec problemów lub zbliżające się konflikty i nieporozumienia Mąż w więzieniu – chęć uwolnienia się od ograniczeń w związku, konieczność podejmowania przemyślanych decyzji Były mąż – powrót kogoś, kogo wsparcie okazać się może nieocenione, rozmyślania nad poprzednimi związkami, pozostawanie w starych schematach Mąż bije żonę – poczucie zagrożenia, psychiczna, seksualna, ekonomiczna lub fizyczna przemoc albo inne problemy w związku Mąż chce rozwodu – kłopoty finansowe, konieczność planowania wydatków i oszczędzania pieniędzy, nieszczerzy doradcy Mąż chce mnie zabić – wstrząsające wydarzenia, które odmienią podejście do życia i skłonią do ważnych refleksji

Sen ten zapowiada brak zgody, który zakończy pojednanie. Kiedy śnisz, że besztasz męża za niewierność, jest to znak, że cieszysz się z poczucia własnej wartości i zaufania, jakie masz u innych. Problemy z mężem wskazują na problemy z innymi ludźmi. Gdy widzisz martwego męża, wróży Ci to rozczarowanie i żal.

Mąż w dobrym nastroju wróży domowy pokój i korzystne perspektywy na przyszłość. Chory mąż to znak, że Twój mąż źle Cię traktuje i staje się wobec Ciebie nielojalny. Mąż kochający inną kobietę to znak, że Twojego męża męczy dom i szuka on szczęścia gdzie indziej. Jeśli widzisz męża kochającego się z inną kobietą, wieszczy Ci to nieszczęście i brak powodzenia.

Gdy niezamężna kobieta śni, że ma męża, jest to znak, że zaangażuje się ona w związek z mężczyzną, którego największą zaletą będzie uroda. Kiedy we śnie żegnasz się z mężem, jest to znak, że wasze harmonijne bycie razem jest niemożliwe przez pewne zaburzenia, ale jeśli unikniesz nieprzyjemnych decyzji, harmonia może zostać przywrócona.

Gdy widzisz własnego męża popełniającego przestępstwo, zapowiada to, że będziesz martwił się z powodu niedyskrecji przyjaciela. Skandal z udziałem męża i innej kobiety to znak, że grozi Ci separacja i utrata majątku oraz coś wyjdzie zupełnie niezgodnie z Twoimi oczekiwaniami i źle. Jeśli we śnie widzisz swojego męża, Twoje małżeństwo może być w niebezpieczeństwie.

Sennik nakazuje ostrożność, czujność i delikatność. Rozmawiać z mężem : sprawy rodzinne będą się dobrze układać. Były mąż : kiedy w Twoim śnie pojawia się były mąż, wieszczy Ci to, iż odwiedzi Cię dawno niewidziany krewny. Sennik podpowiada byś zachował dobre stosunki z tą osobą.

W niedługim czasie może się okazać bardzo pomocna. mąż z inną kobietą : Twoje obowiązki wobec bliskich zostały ostatnio mocno zaniedbane. Choć rodzina milczy, to jednak bardzo odczuwa Twój brak. Zadzwoń do nich, jedź w odwiedziny, zaproś do siebie. Ciesz się ich obecnością i uśmiechem. mąż zdradza z kochanką : rodzinne więzy zacisną się, a domowe ognisko zapłonie na nowo! Czas pożegnać smutną codzienną rutynę.

Czeka Cię wspaniały czas spędzony w towarzystwie najbliższych. Mimo niesprzyjających okoliczności będzie on pozytywnym wspomnieniem na lata. pijany mąż : w dzień stawiasz na pieniądze, a w nocy męczą Cię koszmary. Twój grafik jest napięty do bólu. Masz wyrzuty sumienia, bo świetnie zdajesz sobie sprawę z własnych zaniedbań.

 • Ty najlepiej wiesz, co trzeba naprawić.
 • Zrób to jak najszybciej, inaczej odbije się to na Twoim zdrowiu.
 • Mąż chce rozwodu : choć ostatnio los Cię nie rozpieszczał, to jednak czeka Cię poprawa sytuacji materialnej.
 • Nagły zastrzyk sporej gotówki pojawi się niespodziewanie.
 • Choć nie masz skłonności do rozrzutności, to uważaj na swoich doradców.

Jeżeli nie zaplanujesz wydatków i inwestycji, to pieniądze przepadną. kłócić się z mężem : nie ukrywaj już dłużej prawdy. Sennik sugeruje, że nie wyjdzie Ci to na dobre. mąż odchodzi od żony : wieszczy Ci, że Twój partner jest Ci wierny i czeka Was jeszcze wiele spędzonych radośnie wspólnych chwil.

 • Mąż, który bije żonę : zapowiada nieporozumienia w małżeństwie.
 • Chory mąż : oznacza, że Ty i Twoja rodzina będziecie mieć spokojne i szczęśliwe życie.
 • Sennik wieszczy Ci pomyślność.
 • Porzucony mąż : zapowiada, że ktoś będzie się wtrącał w Twoje sprawy.
 • Nie pozwól rządzić sobą tej osobie.
 • Nieżyjący, martwy mąż : zapowiada, iż zawiedziesz się na ukochanej osobie.
See also:  Co Oznacza Sen O Tescie Ciazowym?

kochać się z mężem : sfera intymna w waszym małżeństwie jest zaniedbana. Sennik sugeruje szczerą rozmowę o problemach. śnić, że mąż kocha inną osobę : wokół was są ludzie zawistni, którzy nie życzą wam dobrze i próbują was rozdzielić. mąż chce Cię zabić : dzisiejszego dnia wydarzy się coś, co bardzo Cię poruszy.

Co oznacza sen o rozbitej butelce?

Sennik butelka –

 • Jest to dla Ciebie znak, byś wymagał od siebie więcej, korzystał w pełni z własnych możliwości.
 • Butelki mogą też czasem wskazywać na potrzeby seksualne. Ważny jest też rodzaj butelki oraz jej zawartość.
 • Jeśli we śnie widzisz butelkę, oznacza to, że nie korzystasz w pełni ze swoich zasobów i tłumisz swoje umiejętności oraz swój intelekt.
 • Jeśli pijesz z butelki, jest to znak, że czeka Cię powodzenie jeśli będziesz w pełni korzystał ze swoich zasobów.
 • Butelka dziecka pojawiająca się w Twoim śnie oznacza, że chcesz się rozwijać i wzrastać.
 • Butelka z alkoholem to sygnał, że przesadzasz ze swoim zachowaniem albo masz ochotę na imprezę.
 • Butelka z lekarstwem sygnalizuje, że powinieneś bardziej dbać o swoje zdrowie.
 • Puste albo stłuczone butelki są symbolem agresji albo kłopotów i sygnalizują, że musisz przygotować się na rozczarowania i straty.
 • Butelka może też ostrzegać Cię przed pijaństwem albo trucizną – w metaforycznym sensie. Na poziomie duchowym jest zaś symbolem zdolności i odosobnienia.

Co oznacza sen o winie?

Wino Sen o winie najczęściej odczytywany jest jako zapowiedź jakiegoś wewnętrznego przełomu. Szansa na ważną zmianę w Twoim życiu. Wino symbolizuje energię i siły witalne. W najbliższym czasie będziesz gotowa działać na najwyższych obrotach. Wykorzystaj to, a wkrótce będziesz cieszyć się z osobistych sukcesów.

Uważaj jednak, gdy wino śni Ci się w nadmiarze. Jego zbyt duża ilość zwiastuje upadek moralny oraz nadejście wielu kłopotów zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Wino jest również utożsamiane z konfliktami i kłótniami. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że w najbliższym czasie pokłócisz się z kimś z najbliższego otoczenia.

Wino to również symbol udanego życia domowego. Zwiastuje ono radość, szczęście oraz otwartość na innych. Możesz również spodziewać się nadejścia dawno niewidzianych gości. Wino w symbolice sennej odczytuje się również jako źródło prawdy. Częstować kogoś winem : nie przebierasz w środkach, gdy chcesz osiągnąć swój cel.

Kupić beczkę wina : przygotuj się na niespodziewaną wizytę gości. Pić kwaśne wino : czekają Cię spore zmartwienia. Pić słodkie wino : na swojej drodze spotkasz osobę, która okaże się dla Ciebie prawdziwą inspiracją. Pić wytrawne wino : niektóre osoby stracą w Twoich oczach przy bliższym poznaniu.

Zbić butelkę z winem : jesteś zbyt otwarty. Zachowaj niektóre tajemnice tylko dla siebie. Rozlać wino : Twoje plany na przyszłość mogą się nie powieść. : Wino

Co oznacza sen o kawie?

Kawa widziana we śnie jest najczęściej odzwierciedleniem nastawienia i otwartości osoby śniącej, gotowości do podejmowania wyzwań. Jednak w zależności od rodzaju napoju i postaci, w jakiej on występuje, sen może mieć także inne znaczenia. Zobacz, jaką interpretację proponuje sennik.

Aromatyczna kawa zajmuje w senniku szczególne miejsce. Pojawiający się we śnie napój może być zarówno zapowiedzią przyjemnych wydarzeń, jak i ostrzeżeniem przed zbliżającą się przyszłością. Czasami interpretowany jest także jako motywacja, zachęta do zachowania cierpliwości oraz spokoju, dzięki którym uda się przezwyciężyć wszystkie trudności i ostatecznie osiągnąć zamierzony cel.

Nie wszystko jednak będzie możliwe bez wysiłku. Sprawdź, jakie znaczenie ma sen o kawie, z uwzględnieniem rodzaju napoju, jego postaci oraz innych okoliczności. Sennik: kawa – ogólne znaczenie snu Kawa pojawiająca się we śnie to sygnał, że przyszła pora na odpoczynek i relaks.

Prawdopodobnie na co dzień jesteś zbyt zabieganą i zapracowaną osobą, przez co zaczyna ci brakować siły i chęci. Kawa jest symbolem wytchnienia, a jednocześnie ostrzeżeniem, że należy więcej uwagi poświęcić swojemu życiu towarzyskiemu – w końcu kawę zazwyczaj pije się w ulubionej kawiarni w towarzystwie bliskich osób, w celu zrelaksowania się właśnie.

Picie kawy we śnie bywa zapowiedzią przyjemnych chwil spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół, zwiastunem dobrego samopoczucia. Czasami jednak jest złą wróżbą – wkrótce sytuacja w związku może okazać się na tyle napięta, że nie uniknie się poważnej kłótni.

Osoby samotne mogą spodziewać się trudności ze znalezieniem partnera, a przyjaciele na pewien czas odsuną się na bok, niezadowoleni z działań, jakie podejmujesz w sprawach sercowych. Jeżeli we śnie pijesz kawę w towarzystwie innych osób, prawdopodobnie dostaniesz zaproszenie na imprezę albo to ciebie odwiedzą goście.

Jeśli podczas picia kawy towarzyszy ci tylko jeden człowiek, prawdopodobnie darzysz go silnym uczuciem. Sen o kawie często dotyczy nie tylko samego napoju, lecz także jego przygotowywania oraz wykorzystywanych w tym celu sprzętów. Jeśli we śnie widzisz ekspres do kawy, to znak, że jesteś osobą niezwykle towarzyską i gościnną, ludzie lubią cię odwiedzać i spędzać z tobą czas.

Ekspres do kawy wskazuje też na dużą wiedzę i umiejętności, które z łatwością przekazujesz innym. Młynek do kawy widziany we śnie jest natomiast interpretowany jako zadowolenie ze swojego życia i związków z członkami rodziny. Fusy z kawy – co oznaczają we śnie? Senniki duże znaczenie nadają także fusom z kawy.

Widziane we śnie są przestrogą, że w realnym życiu mogą zdarzyć się nieprzyjemne sytuacje, zmartwienia i kłótnie. Dla mężczyzny to znak, że pokłóci się z kobietą ze swojego najbliższego otoczenia. Wszystkie nadchodzące trudności uda się przezwyciężyć, jednak będzie wymagało to cierpliwości i ciężkiej pracy.

Czarna kawa to znak, że już niedługo w twoim życiu wydarzy się coś ekscytującego, być może czeka cię również miła niespodzianka. Kawa z mlekiem jest z kolei zapowiedzią, że w bliskiej przyszłości otrzymasz zaproszenie od znajomego. Zielona kawa to ostrzeżenie przed osobami z otoczenia – prawdopodobnie ktoś nie wróży ci dobrze i uważa cię za wroga. Mielona kawa to symbol spokoju, który nadejdzie po długiej walce z życiowymi trudnościami. Palona kawa to podświadome ostrzeżenie przed nieznajomymi. Warto zachować dystans podczas poznawania nowych ludzi.

See also:  Co Oznacza Sen O Pumie?

Sen o kawie – na co jeszcze warto zwracać uwagę? Jeśli nie tylko widzisz kawę we śnie, lecz także ją pijesz, zwróć uwagę na to, jaki ma ona smak. Gorzki napój zwiastuje nutkę goryczy również w realnym życiu. Tym razem nie uda ci się uciec przed nieprzyjemnymi wydarzeniami i skutkami podjętych w przeszłości decyzji.

Czekają cię zmartwienia i rozczarowania. Z kolei słodka kawa jest symbolem słodkiego życia, pełnego pozytywnych wrażeń i dobrego humoru. Sen o kawie z automatu to sygnał, że pora bardziej skupiać się na podejmowanych decyzjach, a każde działanie dokładnie przemyśleć. Jeśli musisz przyrządzać kawę samodzielnie, czekają cię chwilowe trudności w realizowaniu swoich planów.

Według senników jest to jednocześnie znak, że wszystkie problemy uda się pokonać, o ile tylko nie będziesz zbytnio skupiać się na porażce i użalać się nad sobą. Samodzielnie przygotowana, a następnie rozlana kawa zwiastuje nieszczęście w życiu osobistym lub zawodowym.

Co oznacza sen o wymiotach?

Wymioty oznaczają przede wszystkim bardzo dużą potrzebę samooczyszczenia w sensie duchowym. Chodzić tu może o pozbycie się dręczących nas problemów czy wyrzutów. W niektórych sytuacjach taki sen może wskazywać na niechęć i wstręt do samego siebie. Sen o wymiotowaniu może być też manifestacją niechęci do innych osób albo nawet życia jako całości.

Najważniejsze w takiej sytuacji jest odkrycie przyczyny tego stanu. Dzięki temu możliwe będzie przezwyciężenie tych problemów i pozbycie się dręczącego nas, bardzo nieprzyjemnego snu. Niektóre starsze senniki interpretują ten koszmar bardzo pozytywnie – jako wyraz szczęścia, które osiągniemy dzięki pomocy życzliwych nam osób.

Sen o wymiotach – dotyczy to nas czy widzimy kogoś wymiotującego? Wymioty same w sobie to objaw walki organizmu z toczącą go chorobą. Wymiotując, organizm chce się pozbyć toksyn. Dlatego ogólna symbolika tego snu związana jest z samooczyszczaniem, ale w sensie duchowym – z niewłaściwych relacji, które są dla nas toksyczne czy szkodliwych dla nas emocji.

 • Śniąc o tym, że sami wymiotujemy, musimy się zastanowić, czy nie uzyskaliśmy pieniędzy w sposób nielegalny.
 • W tej sytuacji sen ten oznacza, że te nielegalnie uzyskane środki trzeba będzie zwrócić.
 • Poza tym kara za przewiny jest nieunikniona.
 • Natomiast wręcz przeciwną wróżbą jest oglądanie we śnie innej osoby, która wymiotuje.

Wtedy możemy się spodziewać, że odzyskamy to, co kiedyś zostało nam odebrane. Możemy też śnić o tym, że ktoś wymiotuje, ale tej osoby nie widzimy. Po prostu słyszymy, jak wymiotuje. Taki sen informuje nas, że powinniśmy być szczególnie czujni, aby życie negatywnie nas nie zaskoczyło.

 • Olejną wersją snu o wymiotowaniu jest sen, w którym te wymiociny sprzątamy.
 • Taka wizja powinna nas zmusić do zastanowienia się, czy w realnym świecie ktoś nas nie wykorzystuje przez to, że jesteśmy zbyt troskliwi i nadopiekuńczy.
 • Sennik o wymiotowaniu – istotne jest to, czym wymiotujemy Sen o wymiotach oznacza coś, co wychodzi z ust.

I w tym kontekście na pewno nie jest to nic przyjemnego. Najczęściej zapowiada nieprzyjemną rozmowę, konieczność przyznania się do kłamstwa czy winy wynikającej z różnych przyczyn. Sposób interpretacji tego snu zależy od tego, czym wymiotujemy. Jeżeli jest to treść żołądka, symbolizuje to niezadowolenie z życia, które prowadzimy.

Oznaczać też może brak wsparcia ze strony bliskich nam osób. Może też być wyrazem bardzo wysokich wymagań, jakie stawiane są nam w życiu osobistym i zawodowym. Sen o wymiotowaniu wodą to odzwierciedlenie naszej zbyt bujnej wyobraźni czy też zbyt dużej łatwości, z jaką przychodzi nam okłamywanie innych osób.

Jest to także informacja o naszej nadmiernej otwartości w rozmowach z innymi osobami, co może ściągnąć na nas duże kłopoty. Jeżeli we śnie wymiotujemy krwią, to podobnie jak w realnym życiu może świadczyć o naszej chorobie. Może być też zwiastunem utraty przyjaciół czy rychłego zakończenia związku.

 1. Jeśli dochodzi do tego, że wymiotujemy własnymi wnętrznościami, jest to już tragiczny omen – oznacza bardzo niebezpieczną chorobę, która w niedługim czasie może nas wyniszczyć.
 2. Jeżeli w rzeczywistym świecie sytuacja lub inni ludzie zmuszają nas do kłamania lub choćby przemilczenia prawdy, to może się nam przyśnić, że wymiotujemy na kogoś.

Jeżeli śnimy o wymiotowaniu po jedzeniu, to kluczowe jest to, jaką potrawę spożyliśmy, od tego zależy interpretacja. Natomiast jeżeli wymiotujemy po spotkaniu jakiejś osoby, prawdopodobnie między nami a nią panują bardzo niezdrowe relacje. Sennik wymiociny – jak to interpretować? Sen o wymiocinach i zabrudzeniu się nimi ostrzega przed działaniami, których będziemy się wstydzić.

 • Musimy być bardzo ostrożni, aby nie doprowadzić swoimi czynami do sytuacji, która wzbudzi w nas zażenowanie.
 • Może to też być odzwierciedleniem niezadowolenia z samych siebie, z naszego zachowania.
 • Jest to sygnał, którego nie powinniśmy lekceważyć.
 • Trzeba wtedy zastanowić się, jak zmienić swoje postępowanie, aby nie doprowadziło nas ono do dużych kłopotów.

W rzeczywistym świecie widok dziecka chorego, wymiotującego czy mającego biegunkę to bardzo zły znak. W takiej sytuacji w najlepszym wypadku kończy się wizytą u lekarza. Natomiast taka sytuacja we śnie to bardzo dobry znak. Symbolizuje oczyszczenie, pozbycie się dręczącego nas problemu.

 • Może też oznaczać, że w niedługim czasie damy radę uporać się z dręczącymi nas negatywnymi emocjami.
 • Co ciekawe, niektóre senniki o wymiotowaniu rozróżniają interpretację snu w zależności od tego, czy śni go kobieta, czy mężczyzna.
 • Jeżeli taki nieprzyjemny sen pojawia się u kobiety, to oznacza bardzo dużą niechęć do mężczyzn, być może głęboko skrywaną.

Może to też świadczyć o niewłaściwym związku, w którym kobieta tkwi, a objawia się on właśnie niechęcią do partnera. Natomiast sen o wymiotach, który nawiedza mężczyznę, to wyraz braku akceptowania własnej męskości. Zobacz także: Zobacz wideo: Dlaczego Annę Wendzikowską we śnie nawiedzają maturalne koszmary? Autor: Adrian Adamczyk