Co Oznacza Sen O Paznokciach?

Co Oznacza Sen O Paznokciach
Chronią skórę, ich stan pokazuje to, czy jesteśmy zdrowi. Czy sen o paznokciach też dotyczy zdrowia? Może paznokcie mają jeszcze inne znaczenie? Skorzystaj ze wskazówek sennika i zinterpretuj sen z paznokciami. Sennik zawiera interpretację wielu motywów sennych, w tym snów, w których pojawiają się paznokcie.

Częściej występują one w snach kobiet, ale płeć nie jest tutaj czynnikiem determinującym. Najczęściej paznokcie wiążą się ze zdrowiem, ich obserwacja jest przydatna w diagnostyce wielu chorób. Podobnie wygląda to, jeżeli spojrzymy na symbolikę ich obecności w snach. Co jeszcze powiedzą nam paznokcie, kiedy przeanalizujemy sennik? Jeżeli prawidłowo prześledzimy szczegóły naszego snu, dowiemy się, czego się wystrzegać.

Jednocześnie senników jest kilka, podobnie jak znaczeń określonej sytuacji ze snu, więc nie powinno się trzymać sztywno jednej wersji, jeżeli jest ich więcej. Najczęściej sen o paznokciach jest tłumaczony pod kątem zdrowia, Jednak nie jest to jedyna symbolika, jaka się z tym wiąże.

Możliwe, że kontekst snu będzie wskazywał na to, że zwiastuje on coś, co dotyczy gotowości do działania albo nadchodzących trudności. Nie raz sygnalizuje problemy w zakresie finansów. Nie bez powodu paznokcie są przez sennik opisane bardzo szeroko. Aby sen prawidłowo zrozumieć, trzeba sobie przypomnieć wszystkie detale.

Liczy się wszystko: długość paznokci, ich kondycja czy to, że są pomalowane. Jak w takim razie podejść do interpretacji? Zadbane, czy brudne – sen o paznokciach Dobre skojarzenie będzie budził sen, w którym paznokcie są ładne i zadbane. W rzeczywistości są one estetyczne i świadczą o zdrowiu.

Sen, w którym są takie paznokcie, stanowi potwierdzenie naszego dobrego stanu fizycznego i psychicznego, Symbolizują pewność siebie, energię do podejmowania wyzwań i poczucie własnej wartości. Z drugiej strony odzwierciedlają życie w harmonii i odpowiednie zarządzanie sobą. O ile zadbane paznokcie są postrzegane w samych superlatywach, o tyle brudne i połamane, nie.

Świadczą one o kłopotach, a jak podkreśla sennik, połamane paznokcie symbolizują ciężki okres dla naszej psychiki, mogą również przepowiadać rodzinne konflikty. Dalej sennik podaje, że brudne paznokcie wróżą jeszcze gorzej, W najbliższym otoczeniu może spotkać kogoś wypadek.

 1. Z kolei natarczywe piłowanie to oznaka stagnacji i wynikającej z tego frustracji. Sennik.
 2. Paznokcie długie i krótkie Tutaj ponownie odnosimy się do tego, co bardziej kojarzy się ze zdrowiem i estetyką.
 3. Dużo lepiej prezentują się długie paznokcie, a sennik także opisuje sen w sposób pozytywny.
 4. Przedstawiają one ogromną siłę jaka w nas drzemie, a także pozycję społeczną.

Jeżeli śnimy o tym, że to my mamy długie paznokcie, otoczenie darzy nas sympatią. Wyjątek stanowią sny, w których długość jest przesadna, wtedy też wizję należy potraktować jako przestrogę przed konfliktem, a tym samym unikać osób, z którymi może dojść do kłótni.

 • Sen o paznokciach krótkich także powinien nas zaalarmować, tym razem w związku z naszym zdrowiem.
 • Najczęściej sny tego typu zwiastują poważniejszą chorobę.
 • Czasem chodzi o pogorszenie sytuacji materialnej.
 • Po śnie z krótkimi paznokciami lepiej się wstrzymać z poważniejszymi inwestycjami.
 • Co mówi sennik o pomalowanych paznokciach? Paznokcie w snach mogą pojawić się jako naturalne albo być pomalowane lakierem.

Zdarza się, że śni się sama czynność malowania. Kiedy na płytce paznokciowej jest ciemny kolor, sen należy interpretować jako oznaka pracy, która nie przynosi nam satysfakcji. Negatywnie interpretowany jest przede wszystkim czarny. Jeżeli śnią się paznokcie w tym kolorze, stanowią odzwierciedlenie dziwnych potrzeb, a także ich niszczenia.

 1. Wymienia się tutaj pragnienie zemsty, agresję i złość.
 2. Zupełnie odmiennie interpretuje się kolor różowy symbolizujący gotowość na nową miłość.
 3. W senniku przeczytamy, że paznokcie pomalowane na czerwono obrazują nasze seksualne potrzeby.
 4. Czerwony lakier ma także drugie znaczenie – wiąże się z sukcesem, ale wcześniej czeka nas cierpienie.

Sny o paznokciach obcinanych i obgryzanych Wydawałoby się, że obcinanie i obgryzanie daje podobny efekt – paznokcie są krótsze. Jednocześnie znaczenie tych dwóch czynności jest różne. Sennik podaje, że obcinanie paznokci ma kilka tłumaczeń. Głównie odnosi się do pomyślnych inwestycji, z których będziemy czerpać zyski w przyszłości.

 1. Jeżeli jednak śnimy, że paznokcie obcinamy komuś, czekają nas straty finansowe albo problemy zdrowotne.
 2. Jednocześnie może to zwiastować spotkanie z długo niewidzianymi znajomymi.
 3. W senniku znajdziemy wzmiankę, że obcinanie paznokci u nóg również zwiastuje stratę pieniędzy i chorobę,
 4. Obgryzamy paznokcie zazwyczaj wtedy, kiedy jesteśmy nerwowi, to samo odnosi się do obecności tej czynności na naszych snach.

Obgryzanie paznokci według sennika jest dla nas zapowiedzią zbliżającego się stresującego okresu w naszym życiu. Zobacz też: Autor: Adrian Adamczyk

Co oznacza sen na paznokciach u nóg?

Podsumowanie snu – paznokcie –

Widzieć paznokcie – szczerzy i wierni przyjaciele, na których zawsze można liczyć, pomoc płynąca z niespodziewanego źródła Paznokcie u nóg – nadchodzące problemy ze zdrowiem fizycznym i kondycją psychiczną, które odbić się mogą na najbliższych, utrata motywacji Paznokcie u rąk – ciężka praca, możliwości radzenia sobie z problemami, poświęcenie w dążeniu do osiągnięcia celów i spełniania marzeń Długie paznokcie – długie i szczęśliwe życie, koniec problemów, spokój i harmonia ducha, dobra ręka do wybierania sobie przyjaciół, zaradność i dobre zarządzanie zasobami Krótkie paznokcie – zbliżający się w życiu smutek, rozpacz, żałoba, kształtowanie własne j rzeczywistości, wiara w siebie samego Odpadające paznokcie, odpadły – zmiany w życiu, pożegnanie i rozliczenie z przeszłością, optymizm i nadzieja na lepsze jutro Pomalowane paznokcie – zmiany na lepsze, ciekawe i ekscytujące przygody, nowe osoby i możliwości rozwoju, odpoczynek z odrobiną szaleństwa Czerwone paznokcie – niezadowolenie z własnej seksualności i życia erotycznego, problemy z samoakceptacją, brak wiary w siebie i siły przebicia Czarne paznokcie – nieszczęścia i niemiłe momenty w życiu, codzienność wywrócona do góry nogami, rozczarowania w relacjach interpersonalnych, samotność Malować paznokcie – spełnienie marzeń, pozytywne zmiany w życiu, sprawne i szybkie radzenie sobie z problemami, które okażą się łatwiejsze niż na to wyglądały Lakier do paznokci – pragnienie zmiany i nadania życiu nowego kolorytu, zmęczenie szarą rzeczywistością, potrzeba zaznania luksusu Paznokcie hybrydowe – zawodowy awans, nagłe wzbogacenie się, spore poświęcenia, które w końcu zostaną wynagrodzone Złamane paznokcie – straty w sferze finansów, niepotrzebne wydatki, czyhające zagrożenia, śmiertelne niebezpieczeństwo Zniszczone paznokcie – zmęczenie, choroba, brak energii do życia, utrata motywacji, potrzeba odpoczynku, pomoc od najbliższych Zdarty lakier z paznokci – wyczerpanie, energia i poświęcenie włożone w nieodpowiednie projekty, bycie na skraju wytrzymałości, porzucanie dotychczasowych planów Brudne paznokcie – nieczyste sumienie, zaniedbania i czyny, które mają negatywny wpływ na innych, trudne rozmowy z najbliższymi Sztuczne paznokcie – zmiana sytuacji życiowej i materialnego statusu, bitwy, które trzeba stoczyć, aby utrzymać swoją pozycję, długotrwałe problemy Obcinanie paznokci – poświęcenia, zachłanność, która zakończy się stratami, upartość i żądza władzy, obniżanie swoich oczekiwań i roszczeń, nauka kompromisów Piłowanie paznokci – straty, niepotrzebne wydatki, nieprzemyślane inwestycje, poczucie wyższości względem innych, znudzenie ludźmi Obgryzione paznokcie, obgryzać paznokcie – doświadczanie silnego stresu, zadręczanie tym, co może się wydarzyć, martwienie się na zapas Tipsy – napływ gotówki, skupianie się na tym, co materialne i na własnym wizerunku, siła i motywacja do zmieniania życia na lepsze

See also:  Co Oznacza Sen O Zniczach?

Jeśli we śnie widzisz paznokcie, jest to znak, że możesz liczyć na niespodziewaną pomoc w trudnym położeniu. Sennik wieszczy Ci dobrych przyjaciół u boku. Jeśli śnisz, że zerwałeś paznokieć, zapowiada Ci to złość i frustrację. Jak wyjaśnia sennik, będziesz musiał pogodzić się z wyjątkowo dotkliwą porażką.

Paznokcie u nóg widziane we śnie symbolizują utratę sił witalnych. Sennik sugeruje, że taki sen może oznaczać wyczerpanie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Jeżeli malujesz paznokcie, zapowiada to, że sprawnie wykonasz łatwą rzecz. Czarne paznokcie wieszczą żałobę i niedostatek. Sennik zapowiada przykre momenty w zyciu.

Jeśli śnisz, że nosisz długie paznokcie, zapowiada Ci to złe spory w sądzie. Zadbane, ładne: umiejętnie zarządzasz finansami. D ługie paznokcie jesteś sympatyczny dzięki czemu masz duże grono przyjaciół. Sennik wieszczy Ci, iż Twoje kontakty wiele Ci załatwią.

 • Mieć nienormalnie długie, przerośnięte lub widzieć, jak rosną do monstrualnych rozmiarów: chcesz się wdać w niepewne spekulacje.
 • Iedy śnisz, że obcinasz paznokcie, jest to znak, że spotkają Cię straty albo sygnał, że musisz zmniejszyć swoje roszczenia.
 • Piłowanie paznokci wróży wydarzenie w życiu, po którym staniesz się ubogi.

Kiedy śni Ci się, że złamałeś paznokcie, oznacza to, że musisz liczyć się z kłopotami i stratami. Kiedy we śnie piłujesz paznokcie u dłoni, zdradza to twoją nudę. Gdy we śnie masz łamliwe paznokcie u dłoni, boisz się o swoją psychikę. Sennik sugeruje spokój i odpoczynek.

 1. Chore, czarne lub rozdwojone paznokcie stanowią ostrzeżenie przed fałszywymi znajomymi.
 2. Zwróć uwagę na swe otoczenie i pozbądź się fałszywców.
 3. Tipsy, sztuczne, hybrydowe paznokcie wieszczą Ci awans i bogactwo.
 4. Sen ten oznacza, że masz duże zdolności gospodarskie, czuwasz nad swoim majątkiem i chronisz go.

Kiedy śnisz, że masz ładne i długie paznokcie, oznacza to, że masz dobrą rękę do gospodarstwa i do lojalnych przyjaciół. Gdy śni Ci się, że Twoje paznokcie złamały się albo zostały wyrwane, zapowiada to, że dostaniesz się w śmiertelne niebezpieczeństwo albo wielkie zagrożenie spotka Twój majątek.

Czyste paznokcie zapowiadają wzrost Twojego majątku. Długie paznokcie to znak, że dożyjesz późnej starości. Krótkie paznokcie to znak, że musisz prowadzić smutne życie. Kiedy śnisz, że masz niezwykle długie paznokcie i palce, zapowiada to, że doświadczysz wielkiego szczęścia. Sen ten oznacza gwałtowne procesy i dyskusje.

Kiedy śnisz, że wycinasz albo zrywasz własne paznokcie, wieszczy Ci to straty. Kiedy śnisz, że obcinasz komuś paznokcie, oznacza to, że chciałbyś działać w granicach innych. Jeśli urwałeś paznokieć, oznacza to, że czegoś oczekujesz. Kiedy śnisz, że masz brudne paznokcie, oznacza to, że będziesz prowadził trudne rozmowy z rodziną.

Jeżeli piłujesz paznokcie, oznacza to, że ktoś jest Tobą znudzony. Jeśli śni Ci się, że zmniejszyły Ci się paznokcie, oznacza to, że stracisz bogactwo i godności albo piękno i cześć i będziesz żył w ubóstwie. Gdy śnisz, że Twoje paznokcie stały się zbyt długie i zakrzywione na końcach, zapowiada to, że w swej działalności zarobisz dużo pieniędzy, ale nie bez ryzyka.

Jeśli masz ładne paznokcie, zapowiada Ci to beztroskie przedsięwzięcia i lojalność innych. Długie paznokcie oznaczają, że otrzymasz pomoc w potrzebie. Kiedy śni Ci się, że masz krótkie paznokcie, wróży Ci to smutek. Obcinanie paznokci zapowiada kłótnie i frustracje.

 1. Iedy śnisz, że starasz się trzymać paznokciami coś, co może się wyślizgnąć, wróży Ci to brutalne dyskusje.
 2. Gdy widzisz paznokcie, zwiastuje to dobry czas dla Twoich finansów.
 3. Nadmiernie długie i ciągle rosnące paznokcie to znak, że chcesz zaangażować się w niebezpieczne spekulacje.
 4. Zapowiadać też jednak mogą dobrobyt, sukces i miłość.

Odcięcie albo złamanie paznokcia zapowiada straty finansowe.

Kiedy widzisz paznokcie we śnie?

Jeśli we śnie widzisz paznokcie, jest to znak, że możesz liczyć na niespodziewaną pomoc w trudnym położeniu. Sennik wieszczy Ci dobrych przyjaciół u boku.

See also:  Co Oznacza Sen O Balkonie?

Co oznacza malowanie paznokci?

Paznokcie we śnie sennik interpretuje na wiele różnych sposobów. Złamany paznokieć, paznokcie u nóg, paznokcie czarne, malowanie paznokci lub brudne paznokcie to symbole o różnym znaczeniu. Jesteś ciekawy co oznaczają? Podpowiadamy! Co Oznacza Sen O Paznokciach fot. Pixabay Sen o paznokciach zazwyczaj wzbudza w nas mieszane uczucia. Często nie mamy pojęcia, dlaczego taki obraz senny przytrafia się właśnie nam i co może oznaczać. Jesteś ciekawy interpretacji tego snu. Przekonaj się, co na ten temat mówi sennik !

Sennik: paznokcie

Paznokcie mogą wiele powiedzieć o stanie naszego zdrowia. Jeżeli są piękne, lśniące i zadbane może to wskazywać, że na ogół cieszysz się dobrym zdrowiem, jeżeli z kolei są łamliwe i brak im blasku może to oznaczać brak cennych witamin i minerałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Podobnie jest z symboliką paznokci we śnie. Ich widok sennik interpretuje jako sygnał od podświadomości dotyczące twojego zdrowia. Niekiedy jest to również symbol waleczności, obrony i woli przetrwania, a także otrzymania wsparcia od innych osób w trudnej dla ciebie sprawie. W interpretacji tego snu ważny jest więc nie tylko wygląd paznokci, ale również ich kondycja.

Te szczegóły pomogą ci prawidłowo odnieść go do rzeczywistości.

Sen o paznokciach zadbanych

Widok pięknych, lśniących paznokci we śnie ma pozytywny wydźwięk. Taki sen świadczy o tym, że cieszysz się znakomitą kondycją fizyczną i psychiczną. Jesteś osobą o dużej pewności siebie, z dużym poczuciem własnej wartości, która łatwo podejmuje decyzje i nie przejmuje się opinią innych ludzi. Sen ten, podobnie jak sen o pieniądzach świadczy również o twoim znakomitym operowaniu finansami.

Sennik: złamany paznokieć

Złamane paznokcie widziane we śnie to z kolei symbol twojego ogólnego zmęczenia, Prawdopodobnie za mało czasu poświęcasz sobie, przez co twój stan psychiczny pozostawia wiele do życzenia. Twój organizm wysyła ci sygnały, aby zwolnić tempo i w natłoku dnia codziennego znaleźć chociaż chwilę na zasłużony odpoczynek.

Sennik: paznokcie u nóg

Miałeś sen, w którym przyśniły ci się paznokcie u nóg i wciąż zastanawiasz się nad jego interpretacją? Niestety sennik nie ma dla ciebie zbyt dobrych wiadomości. Paznokcie u stóp to oznaka utraty sił witalnych, Możliwe, że w najbliższym czasie grozi ci osłabienie organizmu i wyczerpanie zarówno fizyczne, jak i psychiczne.

Sen: paznokcie czarne

Widok takich paznokcie we śnie to dla ciebie zła wróżba. Tak jak sen o śmierci to symbol żałoby oraz niedostatku. Sen ten zawsze wiąże się z jakąś stratą. Przed tobą trudny okres w życiu, w którym będziesz potrzebował wsparcia innych osób. Dzięki nim łatwiej będzie ci przetrwać smutne dla ciebie chwile.

Sennik: malowanie paznokci

Malowanie paznokci to częsty symbol który pojawia się przede wszystkim w snach kobiet. Zazwyczaj nawiązują do sfery uczuciowej lub seksualnej. Oznaczają flirt i próbę uwiedzenia w życiu realnym innej osoby różnymi sposobami. Niekiedy jest to również symbol rywalizowania z innymi kobietami w pracy lub życiu osobistym.

Sennik: lakier do paznokci

Lakier do paznokci widziany we śnie to znak, że zbyt mało czasu poświęcasz sobie, Zastanów się, co w ostatnim czasie zrobiłeś tylko dla siebie. Może marzysz o krótkim urlopie, zmianie fryzury lub kursie tańca? To najlepszy czas, aby wreszcie zrealizować to, na co od dawna miałeś ochotę, ale zawsze brakowało ci czasu.

Sennik: paznokcie chore

Chore, rozdwojone paznokcie, którym zdecydowanie brak blasku to podobnie jak sen o robakach ostrzeżenie przed fałszywymi znajomymi. Warto zwrócić uwagę na to, wśród jakich osób przebywasz, bowiem nie wszystkie są ci przychylne. To znak, aby zachować większy dystans w kontaktach z innymi.

Sennik: obcinanie paznokci

Obcinanie paznokci we śnie niestety nie jest dla ciebie dobrą wróżbą. Sennik interpretuje go jako zapowiedź licznych kłótni oraz strat. I nie zawsze muszą być to tylko straty materialne. Jeżeli z kolei widzisz, jak obcinasz paznokcie innej osobie może być to zapowiedź problemów zdrowotnych, które dotkną kogoś twojej rodziny,

Sennik: brudne paznokcie

Sen o brudnych paznokciach to zapowiedź kłopotów w naszym życiu. Możliwe, że czekają cię też trudne rozmowy z najbliższymi. Niekiedy taki sen może być również wskazówką, że zbyt mało czasu w życiu realnym poświęcasz na dbanie o swój wygląd. Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku Pamiętasz jeszcze te gadżety? Sprawdź swoją wiedzę na temat kultowych dodatków z lat 90.

Co możesz zrobić, jeśli obcinasz paznokcie?

Podsumowanie snu – paznokcie –

Widzieć paznokcie – szczerzy i wierni przyjaciele, na których zawsze można liczyć, pomoc płynąca z niespodziewanego źródła Paznokcie u nóg – nadchodzące problemy ze zdrowiem fizycznym i kondycją psychiczną, które odbić się mogą na najbliższych, utrata motywacji Paznokcie u rąk – ciężka praca, możliwości radzenia sobie z problemami, poświęcenie w dążeniu do osiągnięcia celów i spełniania marzeń Długie paznokcie – długie i szczęśliwe życie, koniec problemów, spokój i harmonia ducha, dobra ręka do wybierania sobie przyjaciół, zaradność i dobre zarządzanie zasobami Krótkie paznokcie – zbliżający się w życiu smutek, rozpacz, żałoba, kształtowanie własne j rzeczywistości, wiara w siebie samego Odpadające paznokcie, odpadły – zmiany w życiu, pożegnanie i rozliczenie z przeszłością, optymizm i nadzieja na lepsze jutro Pomalowane paznokcie – zmiany na lepsze, ciekawe i ekscytujące przygody, nowe osoby i możliwości rozwoju, odpoczynek z odrobiną szaleństwa Czerwone paznokcie – niezadowolenie z własnej seksualności i życia erotycznego, problemy z samoakceptacją, brak wiary w siebie i siły przebicia Czarne paznokcie – nieszczęścia i niemiłe momenty w życiu, codzienność wywrócona do góry nogami, rozczarowania w relacjach interpersonalnych, samotność Malować paznokcie – spełnienie marzeń, pozytywne zmiany w życiu, sprawne i szybkie radzenie sobie z problemami, które okażą się łatwiejsze niż na to wyglądały Lakier do paznokci – pragnienie zmiany i nadania życiu nowego kolorytu, zmęczenie szarą rzeczywistością, potrzeba zaznania luksusu Paznokcie hybrydowe – zawodowy awans, nagłe wzbogacenie się, spore poświęcenia, które w końcu zostaną wynagrodzone Złamane paznokcie – straty w sferze finansów, niepotrzebne wydatki, czyhające zagrożenia, śmiertelne niebezpieczeństwo Zniszczone paznokcie – zmęczenie, choroba, brak energii do życia, utrata motywacji, potrzeba odpoczynku, pomoc od najbliższych Zdarty lakier z paznokci – wyczerpanie, energia i poświęcenie włożone w nieodpowiednie projekty, bycie na skraju wytrzymałości, porzucanie dotychczasowych planów Brudne paznokcie – nieczyste sumienie, zaniedbania i czyny, które mają negatywny wpływ na innych, trudne rozmowy z najbliższymi Sztuczne paznokcie – zmiana sytuacji życiowej i materialnego statusu, bitwy, które trzeba stoczyć, aby utrzymać swoją pozycję, długotrwałe problemy Obcinanie paznokci – poświęcenia, zachłanność, która zakończy się stratami, upartość i żądza władzy, obniżanie swoich oczekiwań i roszczeń, nauka kompromisów Piłowanie paznokci – straty, niepotrzebne wydatki, nieprzemyślane inwestycje, poczucie wyższości względem innych, znudzenie ludźmi Obgryzione paznokcie, obgryzać paznokcie – doświadczanie silnego stresu, zadręczanie tym, co może się wydarzyć, martwienie się na zapas Tipsy – napływ gotówki, skupianie się na tym, co materialne i na własnym wizerunku, siła i motywacja do zmieniania życia na lepsze

See also:  Co Oznacza Sen O Miłości?

Jeśli we śnie widzisz paznokcie, jest to znak, że możesz liczyć na niespodziewaną pomoc w trudnym położeniu. Sennik wieszczy Ci dobrych przyjaciół u boku. Jeśli śnisz, że zerwałeś paznokieć, zapowiada Ci to złość i frustrację. Jak wyjaśnia sennik, będziesz musiał pogodzić się z wyjątkowo dotkliwą porażką.

Paznokcie u nóg widziane we śnie symbolizują utratę sił witalnych. Sennik sugeruje, że taki sen może oznaczać wyczerpanie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Jeżeli malujesz paznokcie, zapowiada to, że sprawnie wykonasz łatwą rzecz. Czarne paznokcie wieszczą żałobę i niedostatek. Sennik zapowiada przykre momenty w zyciu.

Jeśli śnisz, że nosisz długie paznokcie, zapowiada Ci to złe spory w sądzie. Zadbane, ładne: umiejętnie zarządzasz finansami. D ługie paznokcie jesteś sympatyczny dzięki czemu masz duże grono przyjaciół. Sennik wieszczy Ci, iż Twoje kontakty wiele Ci załatwią.

 • Mieć nienormalnie długie, przerośnięte lub widzieć, jak rosną do monstrualnych rozmiarów: chcesz się wdać w niepewne spekulacje.
 • Iedy śnisz, że obcinasz paznokcie, jest to znak, że spotkają Cię straty albo sygnał, że musisz zmniejszyć swoje roszczenia.
 • Piłowanie paznokci wróży wydarzenie w życiu, po którym staniesz się ubogi.

Kiedy śni Ci się, że złamałeś paznokcie, oznacza to, że musisz liczyć się z kłopotami i stratami. Kiedy we śnie piłujesz paznokcie u dłoni, zdradza to twoją nudę. Gdy we śnie masz łamliwe paznokcie u dłoni, boisz się o swoją psychikę. Sennik sugeruje spokój i odpoczynek.

 1. Chore, czarne lub rozdwojone paznokcie stanowią ostrzeżenie przed fałszywymi znajomymi.
 2. Zwróć uwagę na swe otoczenie i pozbądź się fałszywców.
 3. Tipsy, sztuczne, hybrydowe paznokcie wieszczą Ci awans i bogactwo.
 4. Sen ten oznacza, że masz duże zdolności gospodarskie, czuwasz nad swoim majątkiem i chronisz go.

Kiedy śnisz, że masz ładne i długie paznokcie, oznacza to, że masz dobrą rękę do gospodarstwa i do lojalnych przyjaciół. Gdy śni Ci się, że Twoje paznokcie złamały się albo zostały wyrwane, zapowiada to, że dostaniesz się w śmiertelne niebezpieczeństwo albo wielkie zagrożenie spotka Twój majątek.

Czyste paznokcie zapowiadają wzrost Twojego majątku. Długie paznokcie to znak, że dożyjesz późnej starości. Krótkie paznokcie to znak, że musisz prowadzić smutne życie. Kiedy śnisz, że masz niezwykle długie paznokcie i palce, zapowiada to, że doświadczysz wielkiego szczęścia. Sen ten oznacza gwałtowne procesy i dyskusje.

Kiedy śnisz, że wycinasz albo zrywasz własne paznokcie, wieszczy Ci to straty. Kiedy śnisz, że obcinasz komuś paznokcie, oznacza to, że chciałbyś działać w granicach innych. Jeśli urwałeś paznokieć, oznacza to, że czegoś oczekujesz. Kiedy śnisz, że masz brudne paznokcie, oznacza to, że będziesz prowadził trudne rozmowy z rodziną.

 1. Jeżeli piłujesz paznokcie, oznacza to, że ktoś jest Tobą znudzony.
 2. Jeśli śni Ci się, że zmniejszyły Ci się paznokcie, oznacza to, że stracisz bogactwo i godności albo piękno i cześć i będziesz żył w ubóstwie.
 3. Gdy śnisz, że Twoje paznokcie stały się zbyt długie i zakrzywione na końcach, zapowiada to, że w swej działalności zarobisz dużo pieniędzy, ale nie bez ryzyka.

Jeśli masz ładne paznokcie, zapowiada Ci to beztroskie przedsięwzięcia i lojalność innych. Długie paznokcie oznaczają, że otrzymasz pomoc w potrzebie. Kiedy śni Ci się, że masz krótkie paznokcie, wróży Ci to smutek. Obcinanie paznokci zapowiada kłótnie i frustracje.

Iedy śnisz, że starasz się trzymać paznokciami coś, co może się wyślizgnąć, wróży Ci to brutalne dyskusje. Gdy widzisz paznokcie, zwiastuje to dobry czas dla Twoich finansów. Nadmiernie długie i ciągle rosnące paznokcie to znak, że chcesz zaangażować się w niebezpieczne spekulacje. Zapowiadać też jednak mogą dobrobyt, sukces i miłość.

Odcięcie albo złamanie paznokcia zapowiada straty finansowe.