Co Oznacza Sen W Którym Całuje Się Z Kolegą?

Co Oznacza Sen W Którym Całuje Się Z Kolegą
Sennik: pocałunek w usta z przyjacielem i byłym chłopakiem- jak interpretować? – Sennik pocałunek w usta z przyjacielem interpretuje jako zażyłość, jaka łączy nas z bliską nam osobą, jest wyrazem sympatii. Z kolei pocałunek w usta z byłym chłopakiem według sennika oznacza, że tęsknimy za tą jedną konkretną osobą lub aktualny związek z nowy partnerem pozostawia wiele do yczenia,

Co oznacza sen o całowaniu się z kolegą?

Całować się z kolegą – Kim jest kolega z twojego snu? Znasz go na jawie, a może tylko we śnie zdaje Ci się, że łączy Was jakaś znajomość? Całowanie kolegi może oznaczać, że rzeczywiście darzysz go pewnym uczuciem. Może na co dzień wypierasz je z jakichś powodów? Całowanie kolegi może też oznaczać, że czujesz się samotny.

Co oznacza sen o całowaniu w rękę?

Sny stanowią przedmiot zainteresowania ludzi od tysięcy lat. Wiele osób przypisuje im duże znaczenie, doszukując się w snach ukrytego przesłania. Niestety wciąż nie wiadomo, z czym związana jest częstotliwość występowania marzeń sennych. Co może oznaczać sen o pocałunku? Sen, w którym pojawia się pocałunek, występuje nie tylko u singli, ale również u osób będących w długim związku lub małżeństwie.

 1. W zależności od tego, czy był to pocałunek w usta, w rękę, czy szyję, sennik podaje inne interpretacje.
 2. Na pozytywne lub negatywne znaczenie snu ma również wpływ podejście osoby śniącej oraz towarzyszące jej emocje.
 3. Jeśli nie jesteśmy pewni fabuły marzenia sennego, warto odczekać kilka godzin, a czasem nawet dni.

Bywa, że dopiero po upływie czasu przypomnimy sobie szczegóły snu. Sen z pocałunkiem – co może oznaczać? Marzenia senne w wielu przypadkach są niezrozumiałe i na pozór pozbawione głębszego sensu. Często stanowią również projekcję wydarzeń, które przydarzyły się danego dnia osobie śniącej.

Pocałunek w policzek według sennika oznacza, że osoba śniąca w rzeczywistym życiu przywiązuje bardzo dużą wagę do relacji z bliskimi. Dodatkowo otacza się sporą grupą przyjaciół i znajomych, którzy z chęcią pomogą jej w potrzebie. Ta interpretacja dotyczy jednak sytuacji, w której to śniący całuje kogoś w policzek. Jeśli jest odwrotnie, sen zwiastuje powodzenie w sprawach finansowych lub awans w pracy. To dobry znak dla osób, które od dłuższego czasu próbowały się wyróżnić na tle innych pracowników. Starania zostały zauważone i szybko przyniosą efekty. Sen o pocałunku w usta jest symbolem ukrytych pragnień, które osoba śniąca odkłada na dalszy plan. Może to być znak, że zbyt wiele czasu poświęca się sprawom zawodowym, zaniedbując przy tym sferę prywatną i życie rodzinne. Otrzymanie pocałunku w usta to według sennika także sygnał, że śniący ma silną potrzebę bliskości. Sen tego rodzaju może mieć również inne znaczenie. Jeśli się nie całujemy, a jedynie widzimy, jak to robi ktoś inny, prawdopodobnie w realnym życiu doświadczamy bardzo silnych emocji, z którymi nie do końca potrafimy sobie poradzić. Kolejną interpretacją, którą podaje sennik, jest pocałunek w czoło, W realnym świecie nie ma on zabarwienia seksualnego. Świadczy o uczuciu, trosce, bardzo często rodzic w ten sposób okazuje czułość dziecku. Jeśli we śnie pojawia się taki pocałunek, oznacza to, że martwimy się o kogoś, gdyż chcemy dla niego jak najlepiej. Druga interpretacja dotyczy sytuacji, w której sami całujemy drugą osobę. Może być to znak, że doskwiera nam samotność, czujemy się przytłoczeni codziennymi sprawami i potrzebujemy wsparcia ze strony bliskich. W takiej sytuacji nie bójmy się o nie poprosić. Jeśli w śnie całujemy si ę z byłym chłopakiem, sennik interpretuje to jako wyraz wciąż istniejącego uczucia w stosunku do dawnego partnera lub partnerki. Jeśli od zerwania minęło już trochę czasu i osoba śniąca ułożyła sobie życie z kimś innym, być może nie jest pewna swoich uczuć i nieustannie porównuje obecnego partnera z byłym. W takiej sytuacji należy odciąć się od przeszłości i skupić się na teraźniejszości. Trzeba przestać dokonywać porównań, gdyż są one krzywdzące dla obecnego ukochanego.

Inne znaczenie snu o pocałunku Innym motywem, którego znaczenie podaje sennik, jest pocałunek w rękę we śnie, Symbol ma być zwiastunem nadchodzącej korzyści finansowej oraz sporych sukcesów zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. To dobry moment na inwestycję lub podjęcie innych działań, których dotąd osoba śniąca się obawiała.

Jeśli we śnie całujemy się z osobą, która już nie żyje, należy przygotować się na negatywne zmiany w życiu. To zła wróżba, zwiastująca nadejście choroby, kłopotów finansowych lub utratę bliskiej osoby. Pocałunek z nieznajomym lub wrogiem również nie jest pozytywnym omenem. W tym przypadku śniący powinien zachować ostrożność, gdyż wisi nad nim niebezpieczeństwo i widmo zdrady ze strony bliskiej osoby. Pocałunek z osobą tej samej płci według sennika świadczy o ukrytych pragnieniach. Jeśli śniący lub śniąca jest w związku, może to oznaczać, że brakuje jej uniesień i dawnej ekscytacji. W takiej sytuacji warto zadbać o wzmocnienie relacji i wprowadzenie pewnych nowości, aby ożywić związek. Mimo że osoba śniąca po przebudzeniu może czuć się nieswojo, nie powinna obawiać się o swoją seksualność.

Autor: Adrian Adamczyk

Co czuję facet gdy całuję?

Odkrywamy największe męskie sekrety! Co Oznacza Sen W Którym Całuje Się Z Kolegą 29.01.2014 Pocałunki są świetnym sposobem na wyrażanie uczuć i emocji. Dzięki nim możemy pokazać partnerowi, jak bardzo nam się podoba lub zachęcić go do dalszych „działań”. W czasie całowania działają wszystkie nasze zmysły – zapach naszego mężczyzny miesza się ze smakiem jego warg i dotykiem dłoni. Co Oznacza Sen W Którym Całuje Się Z Kolegą

See also:  Co Oznacza Sen O Dzieciach?

Jakie to uczucie jak się całuje?

2. Znaczenie pierwszego pocałunku – Pierwszy pocałunek, tak samo, jak pierwszy raz czy nasza pierwsza randka to wydarzenie, o którym będziemy długo pamiętać. Jeśli więc doświadczenie to zaliczamy do pozytywnych, w przyszłości będziemy mieli o czym wspominać z rozrzewnieniem.

Jeśli jednak pierwszy pocałunek okaże się rozczarowaniem, nie powinniśmy brać tego do siebie. Jeśli w tym momencie nie odczuwamy przyjemności i czujemy się niekomfortowo, mimo iż na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się być w porządku, może to oznaczać, że całujemy się z niewłaściwą osobą. Bywa, że gdy podświadomie czujemy, że to nie on lub nie ona, nasze ciało w jakiś sposób nam to sygnalizuje.

Wiele kobiet na podstawie pierwszego pocałunku jest w stanie ocenić, czy dany mężczyzna do nich pasuje. Jeśli z pocałunkiem jest coś nie w porządku, najprawdopodobniej nie całujemy się z miłością naszego życia i może stanowić jedynie zawód miłosny, Całowanie się ma jednak wiele zalet. Jeśli robimy to z osobą, z którą łączą nas prawdziwe uczucia, pocałunki sprawiają dużo przyjemności. Podczas całowania wydzielają się endorfiny – hormony szczęścia, które wprawiają nas w pozytywny nastrój. Nie każdy również wie, że całowaniu się towarzyszy spalanie kalorii. Podczas szacunkowego 30-sekundowego pocałunku spalamy aż 50 kalorii. Artykuł zweryfikowany przez eksperta: Mgr Katarzyna Bilnik-Barańska Dyplomowany psycholog i coach. Absolwentka Szkoły Coachów i Trenerów Grupy TROP.

Kiedy pocałunek na randce?

„Jak wyglądał wasz pierwszy pocałunek” – we wspomnieniach partnerów i rozmowach z bliskimi to pytanie pada często. Dlatego gdy to doświadczenie jest jeszcze przed nami, warto zadbać nie tylko komfortową i romantyczną atmosferę spotkania, ale także o odpowiedni moment.

Dowiedz się, w jakim wieku pierwszy pocałunek ma miejsce, jak wygląda i na której randce pierwszy pocałunek będzie odpowiednim krokiem. Pierwszy pocałunek powinien być spontaniczny i instynktowny, ale ciągłe analizowanie tego, co może się stać i jak powinno wyglądać całowanie się, wcale tego nie ułatwia.

W rezultacie sama myśl o pierwszym pocałunku wywołuje u niektórych stres i przyspieszone bicie serca – wcale nie z przyjemnego powodu. Jak najlepiej przygotować się na pierwszy pocałunek z chłopakiem lub dziewczyną? Jak to zrobić, by obu stronom było przyjemnie? Pierwszy pocałunek – jak to zrobić? Jeśli jesteś jedną z osób, które zastanawiają się, jak będzie wyglądać jej pierwszy pocałunek oraz jak się do niego przygotować, pamiętaj o kilku podstawowych zasadach, które pomogą Ci uprzyjemnić tę chwilę.

· Musisz uświadomić sobie, że nie ma sensu analizować wszystkich porad osób, które mają to już za sobą. Jeśli niepokoi cię sama myśl o pocałunku, ciągłe przeglądanie internetu w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, jak wygląda pierwszy pocałunek, wcale nie pomoże ci rozwiązać problemu i pozbyć się stresu.

Może tylko jeszcze bardziej cię zmartwić i zniechęcić. · Pamiętaj, że od tego, jak wyglądał wasz pierwszy pocałunek, nie będzie zależała wasza przyszłość. Często pierwsze pocałunki są po prostu delikatnym muśnięciem ust, a tu przecież wcale nie chodzi o technikę czy prześciganie się, kto jest lepszy, tylko o bliskość.

 • Najlepiej, by pierwszy pocałunek z dziewczyną lub chłopakiem nie zakończył się komentarzem ani wypytywaniem partnera, czy mu się podobało.
 • Jeśli bardzo chcesz, możesz po prostu wyrazić swoje zadowolenie i dalej okazywać bliskość.
 • Postaraj się nie krytykować drugiej osoby i nie mów, że twoje oczekiwania były zupełnie inne.

· Pierwszy pocałunek z języczkiem raczej nie powinien być pierwszą formą fizycznego kontaktu. Lepiej zdecydować się najpierw na całusy i muśnięcia ust, a dopiero w odpowiednim momencie przejść do nieco intymniejszego rodzaju pocałunków. Oczywiście sam najlepiej wyczujesz, kiedy pierwszy pocałunek w takiej wersji powinien mieć miejsce.

 1. · Jeśli boisz się podczas pocałunku takich przyziemnych rzeczy jak np.
 2. Nieprzyjemny zapach z ust, przed spotkaniem umyj zęby lub kup gumę do żucia.
 3. Nie zapomnij tylko wcześniej jej wyrzucić, bo niektóre osoby mogą źle zareagować na pocałunki, w trakcie których ich partner żuje gumę.
 4. · Kiedy nadejdzie odpowiedni moment, nie nastawiaj się negatywnie i przestań analizować każdy swój ruch i gest.

Jak to zrobić? Pierwszy pocałunek z chłopakiem czy dziewczyną może być naprawdę przyjemny, jeśli tylko na to pozwolisz i zamiast myśleć o tym, co zdarzy się za chwilę, zaczniesz skupiać się na tym, co dzieje się w danej chwili. Pierwszy pocałunek z języczkiem – jaki wiek jest odpowiedni? Niektórzy mogą twierdzić, że istnieje granica wieku odpowiednia dla pierwszego pocałunku.

Postępuj zgodnie z tym, co podpowiada Ci intuicja, i nie zastanawiaj się, w jakim wieku pierwszy pocałunek jest już akceptowany społecznie, a w jakim jeszcze nie. Wystarczy skupić się na swoich uczuciach – tylko w ten sposób możesz sprawić, aby ten moment był wyjątkowy. Jak powinien wyglądać pierwszy pocałunek? Przede wszystkim, warto zadbać o atmosferę i znaleźć idealny moment w trakcie spotkania, na którym będziecie się całować.

Kiedy pierwszy pocałunek? Ludzie po raz pierwszy całują się najczęściej pod koniec randki, na pożegnanie. Jednak wcale nie jest to reguła, do której musisz się dostosować. Zwróć uwagę na to, żeby było to miejsce komfortowe dla was obojga. Nie ma chyba nic gorszego niż pocałować się z kimś po raz pierwszy tylko dlatego, że tak wypada, jednocześnie przejmując się tym, czy nikt was nie widzi, albo tym, że zaraz ucieknie twój autobus.

Wtedy cała przyjemność z pierwszego pocałunku znika. Nie ma żadnej ściśle określonej zasady, na której randce pierwszy pocałunek będzie najlepszym wyrazem sympatii dla nowego partnera. Jeśli czujesz, że nadszedł odpowiedni moment, po prostu to zrób. Możesz wyjść z inicjatywą, zwłaszcza jeśli wiesz, że druga osoba też tego chce, ale nie jest na tyle odważna, by zrobić pierwszy krok.

Nie musisz stosować się do wskazówek innych ludzi. Teoria całowania się ma często niewiele wspólnego z rzeczywistością. Tylko dzięki praktyce nauczysz się, jak się całować, Pierwszy pocałunek będzie wtedy i przyjemnością, i zmysłową niespodzianką. Pierwszy pocałunek – jakie jest jego znaczenie? Pierwszy pocałunek ma ogromne znaczenie szczególnie dla psychiki nastolatków i młodych ludzi.

 1. Iedy już do niego dojdzie, lepiej nie analizować każdej jego sekundy, tylko zapamiętać go jako coś przyjemnego i miłego.
 2. Pamiętaj, że każdy kiedyś całował się po raz pierwszy i nawet jeśli nie był to idealny filmowy pocałunek, nie ma w tym nic złego.
 3. Pocałunki traktować należy przede wszystkim jako wyraz emocjonalnej bliskości, ale także sposób na zbudowanie namiętności w związku.
See also:  Co Oznacza Sen O Brudnych Butach?

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Czy pocałunek to akt seksualny?

Zmiana kwalifikacji czynu – Wyrokiem Sądu Rejonowego mężczyzna został uznany za winnego zarzucanych mu aktem oskarżenia przestępstw. W wyniku apelacji obrońcy, Sąd Okręgowy zmienił kwalifikację prawną zarzucanych mu czynów. Sąd uznał, że oskarżony dopuścił się wobec uczennicy jedynie naruszenia nietykalności cielesnej, a więc przestępstwa prywatnoskargowego określonego w art.217 par.1 kodeksu karnego, które zagrożone jest karą grzywny, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

 1. W ocenie Sądu zachowania oskarżonego, w tym pocałunek, stanowią kategorię drobnych zachowań seksualnych i nie mogą być uznane za inne czynności seksualne w rozumieniu art.199 kodeksu karnego.
 2. Rażące naruszenie prawa Z rozstrzygnięciem tym nie zgodził się Prokurator Generalny.
 3. Działając z jego upoważniania, kasację od tego wyroku wniósł zastępca Prokuratora Generalnego Robert Hernand.

W ocenie Prokuratora Generalnego w sprawie doszło do rażącego i mającego wpływ na treść orzeczenia naruszenia przepisów postępowania poprzez dokonanie wybiórczej, jednostronnej, całkowicie dowolnej i sprzecznej ze wskazaniami wiedzy i doświadczenia życiowego analizy zachowania oskarżonego w kontekście wszystkich dowodów zgromadzonych w sprawie.

Prokurator Generalny podniósł, że sąd odwoławczy skupił się jedynie na ocenie samego zachowania oskarżonego, poprzestając na stwierdzeniu, że nie są to typowe czynności seksualne. Pominął okoliczność, iż o realizacji przestępstwa przeciwko wolności seksualnej świadczy, to czy sprawca swoim zachowaniem dopuścił się zamachu na wolność seksualną pokrzywdzonej.

Z zeznań pokrzywdzonej wynika, iż oskarżony dwukrotnie z premedytacją polecił jej pozostanie w klasie w trakcie przerwy. Ponadto już wcześniej naruszał jej sferę osobistą, za bardzo się do niej zbliżając w czasie lekcji, jak też zwracając się do niej słowami „kochanie” czy „skarbie”.

Jak spowiadać się z podniecenia?

Jak się spowiadać – Grzechy seksualne należy wyznawać tak, jak wszystkie inne, czyli według sprawdzonej zasady: konkretnie i krótko, ale w pełny sposób, Dobrze jest na początku spowiedzi w dwóch słowach się przedstawić, by spowiednik wiedział, czy ma do czynienia z kawalerem czy rozwodnikiem, panną czy mężatką, osobą samotną czy żyjącą w zakonie.

Już w czasie rachunku sumienia warto pomyśleć o tym, jak nazwać grzech, by słuchający wyznania kapłan miał szansę zrozumieć, co rzeczywiście zaszło. Liczenie na to, że przy kratkach konfesjonału uda się to zrobić precyzyjnie, jeśli nie udało się to wcześniej, zakończy się zapewne fiaskiem i koniecznością doprecyzowania w trakcie rozmowy ze spowiednikiem.

Mówienie bowiem, że „postąpiłem nieczysto”, jest terminem tak szerokim, że nie wiadomo, czy chodzi o grzechy dotyczące erotyki człowieka, czy też nieczystych intencji podczas służenia komuś pomocą, czy nieczystego zagrania w negocjacjach biznesowych.

 1. Również stosowanie eufemizmów w rodzaju „oglądałem brzydkie rzeczy”, „byłam nieskromna” albo „mam na sumieniu te rzeczy”, stawia spowiednika w niezręcznej sytuacji.
 2. Nawet stwierdzenie „popełniłem cudzołóstwo” jest zbyt szerokie i jeśli nie zostanie doprecyzowane, spowiednik nie będzie wiedział, co się stało.

Lepiej więc zdobyć się na wyznanie, w którym jasno będzie powiedziane, że miało miejsce prowadzenie rozmów na tematy erotyczne, oglądanie pornografii, grzech autoerotyzmu, akt pettingu czy współżycie seksualne. Warto przy tym podać okoliczności czy kontekst danego czynu, sam grzech można bowiem nazwać identycznie, ale jego ciężar i idąca za nim wina bardzo mogą się różnić. Co Oznacza Sen W Którym Całuje Się Z Kolegą Zatem im konkretniejsze będzie nazwanie zła i jaśniejsze podanie kontekstu, tym spowiednikowi łatwiej będzie rozeznać się w sytuacji i coś sensownego doradzić. Z drugiej strony nie należy przesadzać z wchodzeniem w szczegóły w trosce o to, by spowiednik nie miał żadnych wątpliwości, w jaki sposób ktoś zgrzeszył.

Zdarzają się bowiem ludzie, którzy z lubością potrafią opowiadać, w jakich okolicznościach każdy poszczególny grzech nieczysty się dokonał, jaki miał przebieg i kto, kogo, ile razy Jeśli ktoś zgrzeszył wielokrotnie w podobny sposób, nie musi opowiadać szczegółów każdego przypadku, wystarczy, że powie, iż zdarzało mu się to często.

Podawanie liczby grzechów ma sens, o ile rzeczywiście coś wnosi do sprawy, jest istotną informacją o wadze problemu, z którym grzesznik się boryka. Jednak próba przypomnienia sobie po kilku miesiącach, ile razy jakiś mężczyzna z pożądliwością popatrzył na kobietę (bo w rachunku sumienia było pytanie „ile razy?”), jest oczywistym absurdem.

 1. Nikt normalny nie jest w stanie policzyć ani zapamiętać, czy popełnił dany grzech 83 czy 97 razy, a podawane podczas spowiedzi liczby są wzięte z sufitu.
 2. Jeśli ktoś naprawdę chce się sensownie wyspowiadać i popracować nad swoim nawróceniem w przestrzeni dotyczącej szóstego przykazania, sensowne może się okazać poszukanie w księgarniach czy w internecie pozycji, które powiedzą coś więcej na ten temat, a nie będą jedynie katalogiem wykroczeń.
See also:  Co Oznacza Sen O Zwolnieniu Z Pracy?

Dobrze jest dotrzeć do tekstów zawierających uzasadnienie, dlaczego coś jest złem, a co jeszcze ważniejsze takich, które przedstawią pozytywną wizję ludzkiej płciowości. Łatwiej się spowiadać i walczyć o poprawę, jeśli człowiek jest wewnętrznie przekonany o moralnej niegodziwości danego czynu, niż wtedy, gdy tylko się dowiedział, że jest on według nauczania Kościoła grzechem.

Co oznacza sen o przytulaniu?

Jeżeli we śnie osoba śniąca przytula kogoś bliskiego jej sercu, oznacza to, iż w swoim życiu napotkała na piękną i szczerą miłość. Taka wizja jest wskazówką na to, że warto poświęcić się dla tej drugiej osoby oraz pielęgnować i rozwijać dalej uczucie.

Co oznacza sen całować się z mężczyzną?

Kiedy we śnie całuje Cię mężczyzna, wieszczy to zdradę. Gdy śnisz, że chcesz kogoś pocałować, ale osoba ta nie pozwala Ci na to, wróży Ci to melancholię. Całowanie ziemi wróży Ci smutek i upokorzenia. Kiedy śnisz, że całujesz nowo poślubioną osobę, wróży Ci to kłótnie.

Jak się całować z języczkiem?

5. Rodzaje pocałunków – Na przestrzeni lat wyróżniono kilkanaście rodzajów pocałunków, bardziej lub mniej namiętnych. Oprócz pocałunków, którymi rodzic obdarza dziecko lub przyjaciele obdarzają siebie nawzajem, istnieje także cała masa buziaków, które mogą być praktykowane przez osoby będące w związku.

 1. Pocałunek suchy Niewinny rodzaj pocałunku odbywa się przy zamkniętych ustach.
 2. Jest to raczej muskanie wargami warg partnera, niż prawdziwe całowanie.
 3. Może prowadzić do tzw.
 4. Pocałunku z języczkiem.
 5. Choć nazywany jest suchym, wargi oczywiście mogą być zwilżone.
 6. Pocałunek z języczkiem Klasyczny rodzaj pocałunku, podstawa w pocałunkowej ars amandi.

Wargi są nieco rozchylone, usta lekko otwarte. Podczas pocałunku z języczkiem partner lub partnerka wsuwa język do ust drugiej osoby, po czym okrężnymi ruchami obejmuje jego język swoim. Można powiedzieć, że poznaje wnętrze ust partnera przy pomocy swego własnego języka.

Po jakimś czasie wysuwa swój język i czeka, aż partner/partnerka wprawi swój język w ruch. Powinniśmy pamiętać, aby nie poruszać jednocześnie językami, ponieważ zrobi się miszmasz, który może być nieprzyjemny i na pewno nie będzie sprzyjać atmosferze. Pocałunek amerykański Jeden z ulubionych pocałunków amerykańskich nastolatków.

Polega na tym, że partner delikatnie ssie górną wargę, kiedy ona robi to samo z jego dolną wargą. Szczególną przyjemność sprawia to kobiecie, ponieważ na kobiecej górnej wardze są nerwy połączone z łechtaczką. Pocałunek głęboki Jest to bardziej podniecająca wersja pocałunku z języczkiem.

 1. Gdy on lub ona znajduje się językiem w ustach partnera, głęboko w nie nurkuje i ssie język drugiej osoby.
 2. Ponieważ koniuszek języka posiada wiele zakończeń nerwowych (co sprawia, że jest bardzo wrażliwy), jest to mocno pobudzające.
 3. Pocałunek ten jest szczególnie przyjemny dla mężczyzn, gdyż taka penetracja może kojarzyć się ze seksem.

Pocałunek elektryzujący Nazwa jest nieprzypadkowa, ponieważ jest związana z elektrycznością, a właściwie jej brakiem. Przy zgaszonym świetle stańcie bosymi stopami na wełnianym dywanie lub kocu i pocałujcie się. Podczas tego pocałunku zostawcie otwarte oczy, ponieważ można wtedy zaobserwować przeskakujące iskry.

 1. Pocałunek chrupiący W taki sposób można całować oprócz ust, całe ciało partnera.
 2. Polega na delikatnym chwytaniu zębami skóry i lekkim przygryzaniu.
 3. Może wywoływać miłe dreszcze.
 4. Pocałunek ssący Można potraktować go jako uzupełnienie pocałunku chrupiącego.
 5. Może także obejmować całe ciało partnera.
 6. Wykonujemy językiem ssące i okrężne ruchy.

Najwięcej uwagi warto poświęcić szyi – najbardziej wrażliwemu na tego typu pocałunki miejscu. Pocałunek głaszczący Może być stosowany naprzemiennie z pocałunkami ssącymi u chrupiącymi. Mając lekko otwarte usta, głaszczemy ciało partnera koniuszkiem języka.

 • Warto przy tym delikatnie nabierać powietrza i wypuszczać je wprost na głaskany fragment ciała, co zwiększa przyjemne doznania.
 • Pocałunek węchowy Polega na węszeniu różnych punktów na ciele partnera.
 • Można użyć w tym celu perfum.
 • Dyskretnie skrapiamy fragmenty swych ciał.
 • Partner nosem odnajduje pachnące miejsca i okrywa je pocałunkami.

Pocałunek intymny Najbardziej erotyczny pocałunek ze wszystkich rodzajów. Polega na całowaniu najskrytszych zakamarków swoich ciał. W tym przypadku dozwolona jest każda wariacja: można chrupać, lizać, ssać, gryźć, w zależności od tego co lubimy najbardziej.